Banare utilizatori fara bun simt

Cititi regulamentul inainte de a posta!
Avatar utilizator
Forum Suporter

{ BANNED_USER_STATUS }
Mesaje: 344
Membru din: 14 Aug 2012, 08:42
Localitate: Rotterdam
Has thanked: 64 times
Been thanked: 54 times
MesajScris: 07 Apr 2016, 23:11
Domnule Admin, chiar nu se poate sa scapam de utilizatorii care nu cunosc limite de bun simt?

Ati scris ca:

Nu jigni, nu declansa scandaluri (asa-zisele "flame-uri"). Faptul ca esti nervos, chiar daca ai dreptate, nu îti scuza comportamentul.

Ma refer la Marele, nu stie altceva decat sa priveasca de sus, sa jignesca si sa-ti bata joc de cei de pe forum. Va rog sa-i analizati ultimele mesaje si sa luati masurile de cuviinta.
Avatar utilizator
Site Admin
Mesaje: 1432
Membru din: 09 Feb 2012, 22:46
Localitate: Bistrita
Has thanked: 199 times
Been thanked: 1456 times
MesajScris: 08 Apr 2016, 00:18
liviu2004 scrie:Domnule Admin, chiar nu se poate sa scapam de utilizatorii care nu cunosc limite de bun simt?

Ati scris ca:

Nu jigni, nu declansa scandaluri (asa-zisele "flame-uri"). Faptul ca esti nervos, chiar daca ai dreptate, nu îti scuza comportamentul.

Ma refer la Marele, nu stie altceva decat sa priveasca de sus, sa jignesca si sa-ti bata joc de cei de pe forum. Va rog sa-i analizati ultimele mesaje si sa luati masurile de cuviinta.

Aveti voi ceva clinciuri mai vechi si va tot tachinati... dar asta nu poate atrage banarea useru-lui!
Am eu o presimtire ca peste ani, voi ve-ti fi buni prieteni :lol: :lol:
https://g.co/kgs/u6rRyo

Daca informatiile primite le considerati folositoare actionati butonul THANKS !
Avatar utilizator
Moderator
Mesaje: 1367
Membru din: 03 Feb 2012, 14:19
Localitate: Calarasi
Has thanked: 555 times
Been thanked: 824 times
MesajScris: 08 Apr 2016, 07:50
liviu2004 scrie:Domnule Admin, chiar nu se poate sa scapam de utilizatorii care nu cunosc limite de bun simt?

Ati scris ca:

Nu jigni, nu declansa scandaluri (asa-zisele "flame-uri"). Faptul ca esti nervos, chiar daca ai dreptate, nu îti scuza comportamentul.

Ma refer la Marele, nu stie altceva decat sa priveasca de sus, sa jignesca si sa-ti bata joc de cei de pe forum. Va rog sa-i analizati ultimele mesaje si sa luati masurile de cuviinta.

Cand ai drum prin tara cauta sa te intalnesti fata in fata cu el si iti vei schimba parerea.
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.
Avatar utilizator
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: 22 Apr 2012, 14:32
Localitate: abrud-alba
Has thanked: 447 times
Been thanked: 290 times
MesajScris: 08 Apr 2016, 08:15
Liviu.. ai dreptate... asa e 'marele' eu m.am obisnuit. Nu iau in seama toate prostiile.

Ardelenii..... asa 'e ei' , da si cand explodeaza ...
Avatar utilizator
Forum Suporter
Mesaje: 871
Membru din: 23 Oct 2015, 17:01
Localitate: FAGARAS-RAUSOR AUTO+R
Has thanked: 565 times
Been thanked: 377 times
MesajScris: 08 Apr 2016, 11:37
ma introbag si eu in discutie...pana la urma din certuri poti alege si ce este bun...deh...daca e mare ....de unde vrei sa te priveasca decat de sus?...oricum...cand deschizi gura dupa ajutor,intotdeauna te ajuta,chiar daca te umple de pis(Z)duieli sau altele
"Primul indiciu că ești prost e atunci când ai o părere despre orice. Ești foarte prost abia atunci când ești convins și că ai soluții la orice."
Avatar utilizator
Forum Suporter

{ BANNED_USER_STATUS }
Mesaje: 344
Membru din: 14 Aug 2012, 08:42
Localitate: Rotterdam
Has thanked: 64 times
Been thanked: 54 times
MesajScris: 08 Apr 2016, 13:50
@all, multumesc de mesaje, pozitive sau nu, astept o pozitie de la admin, sa vedem cat de corect este, avand in vedere stransa prietenie intre ei ... si sa vedem ce o sa faca cu noi "gusterii".
Avatar utilizator
Site Admin
Mesaje: 3350
Membru din: 03 Feb 2012, 09:59
Localitate: Sibiu
Has thanked: 583 times
Been thanked: 918 times
MesajScris: 08 Apr 2016, 21:40
si ce astepti mai exact de la admin sai ii putem sugera, el intra mai rar pe forum si l-a creat pentru voi fara nici un interes si in acest timp de cand a fost creat multi ati invatat multe si acum unul sunteti mai destept ca altii
Automotive Solutions Sibiu www.diagnoza.ro
Avatar utilizator
Forum Suporter

{ BANNED_USER_STATUS }
Mesaje: 344
Membru din: 14 Aug 2012, 08:42
Localitate: Rotterdam
Has thanked: 64 times
Been thanked: 54 times
MesajScris: 08 Apr 2016, 22:27
Ce astept, scrie in titlu. Daca se crede individul mai destept, sa-si controleze limbajul.

@Milkman, nu cred ca imi doresc nici eu nici el sa ne vedem fata in fata. Spre binele tuturor.
Avatar utilizator
Forum Suporter
Mesaje: 871
Membru din: 23 Oct 2015, 17:01
Localitate: FAGARAS-RAUSOR AUTO+R
Has thanked: 565 times
Been thanked: 377 times
MesajScris: 08 Apr 2016, 22:35
stimate coleg liviu2004...facem prea mult praf pentru orgoliu...dupa cum am spus...alege ce este bun si apasa butonul ignore cand crezi ca este necesar...nu stiu ce varsta ai,dar sper sa fii destul de matur si sa pui punct copilariilor...suntem toti aici neajutorati intr-un anumit punct....si fiecare avem nevoie unul de celalalt...bun sau rau...orgolios sau ingaduitor
"Primul indiciu că ești prost e atunci când ai o părere despre orice. Ești foarte prost abia atunci când ești convins și că ai soluții la orice."
Avatar utilizator
Forum Suporter

{ BANNED_USER_STATUS }
Mesaje: 344
Membru din: 14 Aug 2012, 08:42
Localitate: Rotterdam
Has thanked: 64 times
Been thanked: 54 times
MesajScris: 08 Apr 2016, 22:38
Stimate coleg, toate pana la un punct. Eu nu am venit sa-i inghit mizeriile, am zis o data, de doua ori, las de la mine, dar omul are o problema. Prima data cu cei 7 ani.

Deocamdata am un regulament in fata pe care astept sa vad daca se aplica.
Următorul

Înapoi la Regulament Forum

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori